Міжнародний експофорум ресторанно-готельного бізнесу та клінінгу FoReCh 2021

З 29 вересня по 1 жовтня відбувся Міжнародний експофорум ресторанно-готельного бізнесу та клінінгу FoReCH – головна професійна подія сектору HoReCa в Україні.

Наймасштабніша виставка FoReCH вже багато років є комунікаційним майданчиком та виставкою ефективних рішень для індустрії гостинності. Виставка задає нові тренди руху індустрії гостинності шляхом презентацій новітнього обладнання, технологій, послуг та рішень, а також обміну передовим досвідом відкриття та управління бізнесу в секторі HoReCa. На FoReCH відбувається демонстрація не тільки продукту, але й його можливостей, реалізується багато проектів спільно з кращими українськими та світовими спікерами та шефами, які задають високий рівень для креативних ідей.

Стуктура FoReCH складається з основних тематичних напрямків, що дозволяє одночасно і максимально охопити всі аспекти розвитку галузі HoReCa в Україні та світі.

Наші представники відділу HoReCa також прийняли участь у заході. Вони познайомили відвідувачів з асортиментом ТД Гурмандіз, розповіли про можливості та переваги співпраці з нашою компанією.