Про компанію «Гурмандіз»

ТД «Гурмандіз» з 2006 року займається імпортом сирів, м’ясних делікатесів (хамон, прошутто, ковбаси, фуа-гра), а також бакалії, морепродуктів і алкогольної продукції.

Наш торговий дім протягом більш ніж 15 років успішно надає свої послуги на споживчому ринку України. Працює з 80 заводами / компаніями-виробниками з Європи. Має власну мережу спеціалізованих магазинів Сири Хамон «Фрешбаза». Велика різноманітність продукції дозволяє підібрати продукти на будь-який смак.

Ми пропонуємо не менше:
800
видів
сирів
500
м'ясних
делікатесів
400
видів бакалейної
продукції
150
видів алкогольної
продукції

Співпрацюючи з 80 постачальниками, каталог «Гурмандіз» постійно оновлюється товарами з Англії, Бельгії, Болгарії, Греції, Данії, Іспанії, Італії, Литви, Нідерландів, Німеччини, Польщі, Франції, Чехії.

Працюємо з міжнародними та українськими мережами, а також HoReCa.

Ми працюємо з

Постійний контроль якості продукції, що імпортується, дає можливість постачати своїм покупцям тільки свіжі товари з термінами придатності, які завжди знаходяться в нормі.

Наші імпортні товари з неперевершеними смаковими якостями відправляються в будь-яке місто – терміни транспортування мінімальні. Вся продукція надійно упаковується, що гарантує безпечну її доставку до замовника.

ТД «Гурмандіз» – прямий імпортер продуктів харчування з Європи, додатково надає транспортно-логістичні послуги. Ми маємо власний склад для зберігання охолоджених і неохолоджених продуктів в Києві, а також 15 вантажівок. Компанія бере на себе організацію вантажно-розвантажувальних робіт, оформлення необхідної документації, вибір оптимального маршруту доставки товарів. «Гурмандіз» має в своєму розпорядженні логістичний склад в Німеччині, Франції, Італії, Польщі, Голландії, що дозволяють забезпечити перевезення з усіх європейських країн.

Наша місія – зробити європейські продукти доступними українському ринку та розвивати культуру споживання продукції європейської якості.

Наша компанія пропонує своїм покупцям
тільки якісні продукти харчування з Європи
продукти виключно
Європейської якості
привабливі
ціни